Przejdź do treści
Strona główna » KWALIFIKACJA WSTĘPNA » TESTY NA KWALIFIKACJĘ WSTĘPNĄ ON-LINE

TESTY NA KWALIFIKACJĘ WSTĘPNĄ ON-LINE

Największa i najskuteczniejsza baza testów egzaminacyjnych na kwalifikację wstępną w Polsce dostępna przez internet. Rozwiązuj testy i zdobądź uprawnienia bez problemu!

Zaloguj się i kup dostęp do wybranej kategorii TESTÓW NA KWALIFIKACJĘ WSTEPNĄ 2021. Co zyskasz? Dostęp do bazy pytań przygotowanej na bazie doświadczenia i zgodnie z wymogami na kwalifikacje wstępną. Dzięki temu skutecznie przygotujesz się do egzaminu na kwalifikację do którego pytania nie zostały ujawnione.

Testy na kwalifikacje wstępną podzielone są na 2 części:

 • Część podstawową,
 • Część specjalistyczną C lub Część specjalistyczną D

Wybierając nasze testy, dostajesz nie tylko przepis na zdany egzamin. Po rozwiązaniu każdego egzaminu teoretycznego z kwalifikacji wstępnej kategorii C lub D, masz możliwość sprawdzenia, na które pytania źle odpowiedziałeś. Z testów na kwalifikację możesz korzystać na dwa sposoby, wybierając sposób, który jest dla Ciebie lepszy:

 • ucząc się po modułach tematycznych, w których zebraliśmy dla Ciebie pytania związane z konkretnymi tematami.
 • wybierając opcję próbnego egzaminu teoretycznego, dzięki któremu możesz sprawdzić swoją wiedzę, w którym jest łącznie 30 pytań: 20 z części podstawowej i 10 z części specjalistycznej.


Kup 30-dniowy dostęp do pełnej i jedynej bazy 800 pytań on-line na kategorie C i D już za 61,50!
Nie czekaj

JAK UZYSKAĆ DOSTĘP PRZEZ INTERNET DO NAJWIĘKSZEJ W POLSCE BAZY TESTÓW EGZAMINACYJNYCH NA KW?

 • Załóż konto
  Wejdź na stronę pulpit.e-kierowca.pl/zaloguj i wypełnij formularz. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający aktywację konta. Kliknij na niego i potwierdź założenie konta.
 • Zrealizuj płatność przelewem
  Po zalogowaniu się na panelu kursów wybierz produkt Kwalifikacja wstępna – testy i otwórz okno płatności. Zapłać przelewem.
 • Aktywuj dostęp.
  Odbierz kod aktywacyjny przesłany na Twój adres e-mail i wpisz go. Aktywuj swój produkt i przygotuj się do zdania egzaminu z kwalifikacji wstępnej. Powodzenia!