Przejdź do treści
Strona główna » SZKOLENIE KIEROWCÓW ZAWODOWYCH

SZKOLENIE KIEROWCÓW ZAWODOWYCH

E-kierowca. Wiedza i kompetencje dla zawodowców.

Szkolenia kierowców zawodowych nie są łatwe. Trzeba przecież wykazać się wiedzą i kompetencjami większymi niż u doświadczonych rutyniarzy. Firma e-kierowca od lat dba o to, aby zapewnić Ośrodkom Szkolenia najlepsze dostępne na rynku narzędzia wspomagające proces kształcenia kierowców zawodowych. Pomaga nam w tym doświadczenie oraz kontakt z uznanymi w branży ekspertami w zakresie transportu.

My szanujemy zawodowców i znamy ich potrzeby. Filozofia naszej pracy opiera się na ciągłym doskonaleniu i rozwoju. Dlatego jesteśmy liderami w branży i oferujemy Ośrodkom Szkolenia najlepsze rozwiązania. Dlatego też tak wielu kierowców uważa nasze produkty za najlepsze na rynku.

Doceniło nas również Ogólnopolskie Stowarzyszenie KIEROWCA.PL, które kilka miesięcy temu przyznało naszym produktom swoją rekomendację.

NOWOCZEŚNIE, ATRAKCYJNIE, SKUTECZNIE

Kluczową kwestią w przekazywaniu wiedzy jest forma. Skuteczność naszych materiałów bierze się stąd, że prezentują one treści w sposób nowoczesny, przyjazny dla kursanta i niepozwalający na znudzenie. Wszystkie nasze produkty są w pełni autorskie i powstały pod okiem uznanych w branży specjalistów z zakresu prawa, transportu drogowego, bezpieczeństwa ruchu drogowego i logistyki. Nad kształtem produktów czuwa również cały sztab dydaktyków, programistów i grafików. Wszystko po to, aby nasz produkt był nowoczesny, łatwy w odbiorze i atrakcyjny dla odbiorcy.

Jesteśmy przekonani, iż postęp, jaki dokonał się w różnych dziedzinach życia nie pozostał bez wpływu na świadomość kierowców zawodowych. Grupa ta docenia fakt, że specjalistyczna wiedza jest przekazana zrozumiałym językiem, z atrakcyjną grafiką, przy wykorzystaniu wymownych i przejrzystych ilustracji. Takie wydawnictwo jest dla kierowcy realną i adekwatną do zakresu szkolenia pomocą, która wspierać będzie jego udział w kursie.

ZALETY

Zaletą nauczania przy pomocy specjalistycznego oprogramowania wspierającego proces kształcenia w ramach kwalifikacji wstępnej i szkolenia okresowego e-kierowca jest przeniesienie środka ciężkości w nauczaniu z nauczyciela na osobę uczącą się oraz niższe koszty w stosunku do tradycyjnych metod nauczania (zmniejszone są koszty zatrudnienia wykładowców, zakupu podręczników i pomocy naukowych oraz zakwaterowania i wyżywienia uczestników). Zajęcia w systemie e-learningu nie wymagają spotkań w grupach o limitowanej liczbie miejsc, a szkolenia odbywają się tokiem indywidualnym w zależności od możliwości czasowych kursantów. W systemie e-learningu zostały przygotowane szczegółowe programy szkolenia oraz czas ich trwania, zgodnie z ministerialnym rozporządzeniem. System zapewnia całkowitą zgodność szkolenia z programem, co jest o tyle istotne, że prowadzenie szkolenia niezgodnie z programem może skutkować zakazem prowadzenia działalności.